Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníMoimir Papalescu a Bruno Ferrari chystají nová alba

18.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Oba se před časem sešli ve znovuobnovené EBM kapele Vanessa, teď chystají sólové desky. Miroslav Papež alias Moimir Papalescu a Samir Hauser alias Bruno Ferrari.

V případě Moimira Papalescu půjde o první sólové album v jeho více jak dvacetileté kariéře, kterou kromě Vanessy poznamenaly projekty jako The Nihilists, Magnetik, Die Alten Maschinen či Dioda Boy. Termín vydání prozatím není veřejným, to samé platí i o názvu, zato je rozhodnuto alespoň o pilotním singlu. Tím se má stát skladba Japanese Garden, ke které by měly vyjít i remixy mj. od Islanďana Hjörtura Blöndala.

Ani ve druhém případě není zatím zcela jasné kdy, v každém případě disco-punkový kabaretiér Bruno Ferrari naváže po více jak pěti letech na album Lovers In Danger. Ke spolupráci si přizval Davida Jahna a Jakuba Horáka, o produkci se pak stará Angličan John Fryer, jehož zvukařský či producentský otisk je možné nalézt i na nahrávkách Nine Inch Nails, Nitzer Ebb, Cradle of Filth nebo Depeche Mode.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Moimir-Papalescu-a-Bruno-Ferrari-chystaji-nova-alba~18~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.