Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníLive Earth měla pokračovat v Indii, z bezpečnostních důvodů byla zrušena

29.11.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Na loňský globální megakoncert Live Earth, který současně probíhal na jedenácti místech světa a za hlavní cíl si kladl upozornit na negativními dopady lidské činnosti na naši planetu, měla 7. prosince navázat benefiční akce Live Earth India v indickém hlavním městě Mumbai.

Právě Indie jako druhá nejlidnatější světa patří mezi největší znečišťovatele ovzduší skleníkovými plyny a mnoho obyvatel zde přitom žije v chudých podmínkách. Teroristické útoky na cíle v Mumbai, které si v posledních dnech vyžádaly okolo dvou set lidských obětí, ale organizátory přinutily z bezpečnostních důvodů ustoupit a akci zrušit.

Doplňme, že mezi těmi, kteří na koncertu měli vystoupit, byli mimo jiné Bon Jovi, Roger Waters, Will.I.Am z Black Eyed Peas a řada dalších, zahraničních i místních interpretů.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Live-Earth-mela-pokracovat-v-Indii-z-bezpecnostnich-duvodu-byla-zrusena~29~listopad~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.