Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníLegendární Whitesnake míří do Prahy

23.9.2015 | Autor: Angelika Špicarová | sekce: novinky
Rockové ikony Whitesnake představí v Praze své největší hity i skladby z aktuální, již dvanácté studiové desky The Purple Album. Nová nahrávka obsahuje předělávky klasických písní z dob působení zpěváka Davida Coverdala v Deep Purple.

„Je to projev úcty. Pocta. Je to můj obrovský dík Deep Purple za příležitost, kterou jsem dostal před více než 40 lety,” říká Coverdale. „Jak už jsem oznámil Ritchiemu – Vy jste mě vzali na neuvěřitelnou cestu, která pokračuje dodnes, a nemohl jsem si přát lepší učitele. University of Deep Purple byla mimořádná a úžasná škola. Nemůžeme se dočkat, až budeme hrát tyhle písně na koncertech!”

Vedle Davida Coverdala tvoří současnou sestavu kapely Reb Beach (kytary), Joel Hoekstra (kytary), Michael Devin (basa) a Tommy Aldridge (bicí). V České republice zahráli Whitesnake již několikrát. Poprvé to bylo v roce 1997 v rámci světového turné k albu Restless Heart. Naposledy je tuzemští příznivci mohli slyšet před čtyřmi lety, kdy koncertovali v červnu společně s Judas Priest v pražské O2 Areně a v listopadu samostatně ve Frýdku-Místku.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal v cenových relacích od 790 do 1390 korun.

Whitesnake, Praha - O2 Arena, 17. 11. 15
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Legendarni-Whitesnake-miri-do-Prahy~23~zari~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.