Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníJudas Priest a Whitesnake vystoupí vystoupí 28/6/2011 v pražské O2 Areně

17.12.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
28/6/2011 PRAHA, O2 ARENA

Judas Priest, jedna z nejvlivnějších heavy metalových kapel všech dob, oznámila své poslední koncertní turné! Judas Priest vyráží na celosvětové koncertní turné, které zahrnuje i Českou republiku!!! Fanoušci budou mít poslední šanci vidět a slyšet kapelu, která definovala podobu heavy metalu tak, jak jej známe dnes. Judas Priest si do Prahy přivezou hosta v podobě formace Whitesnake!

JUDAS PRIEST dorazí ve své nejsilnější sestavě, kterou tvoří kytaristé GLENN LIPTON a K.K. DOWNING, basista IAN HILL, bubeník SCOT TRAVIS a zpěvák ROB HALFORD. Judas Priest, pocházející z anglického Birminghamu, se dali dohromady v roce 1970. Ovšem až v roce 1974 přišel do kapely zpěvák Rob Halford a nahradil Alana Atkinse.

Ozdobeni kůží a řetězy se do povědomí fanoušků dostali již svým debutovým počinem „Rocka Rolla“. Monumentálními skladby jako „Sad Wings of Destiny“, „Sin After Sin“, „Stained Class“, „Hell Bent For Leather“, „Unleashed In The East“, „British Steel“, „Screaming for Vengeance“, „Defenders of the Faith“ a „Painkiller“ se staly typickými představiteli, jak hudebně, tak vizuálně, heavymetalového žánru. Hity „Victims of Changes“, „Sinner“, „Exciter“, „Hell Bent for Leather“, „Living After Midnight“ nebo „Breaking the Law“ hovoří za vše. Na chystaném turné kapela oslaví 43. výročí své existence a vše nasvědčuje i vydání nové desky. Jednalo by se o následovníka zatím posledního řadového titulu „Nostradamus“. Hovoří se také o speciální show, ušité na míru právě pro tyto ostřílené metalové legendy.

Členové kapely Judas Priest obnovili osobní i profesionální vztahy v roce 1999 a v Čechách se naposledy ukázali v roce 2008 v rámci propagace titulu Nostradamus. Judas Priest a Ripper Owens, který v minulosti nahradil Halforda, se rozešli v dobrém po vzájemné dohodě. Kapela si velice váží práce, kterou pro ně Owens udělal, a pomohl tak vrátit hudbu Judas Priest k milionům fanoušků po Halfordově odchodu, který se v roce 1992 vydal na sólovou dráhu.

SE VŠEMI SVÝMI ZBRANĚMI A ZESILOVAČI VYTOČENÝMI DO JEDENÁCTI DÁ KAPELA VŠEM SVÝM FANOUŠKŮM JEDNU Z POSLEDNÍCH MOŽNOSTÍ STÁT SE SVĚDKY KONEČNÉHO KOVOVÉHO ZÁŽITKU, KTERÝM JUDAS PRIEST JSOU!

WHITESNAKE

David Coverdale zpěvák skupiny Whitesnake oznámil návrat kapely na koncertní podia v rámci Whitesnake World Tour 2011. Na turné se představí i noví muzikanti, kteří v kapele Whitesnake zakotvili - bubeník Briian Tichy a baskytarista Michael Devin, po boku kytaristů Douga Aldriche a Reba Beache. Kapela na turné podpoří svoje dosud nepojmenované nové studiové album, jehož vydání je naplánováno na konec března 2011. David Coverdale dodává: „Měli jsme neuvěřitelně kreativní a produktivní rok – věnovali jsme se psaní a nahrávání a také míchání několika projektů, které máme v plánu vydat v příštích letech ... Jsme zvláště nadšeni z nového alba a těšíme se na prezentaci mixu nových a starších skladeb v rámci chystaného turné“

INFORMACE O ZAČÁTKU PŘEDPRODEJE BUDOU ZVEŘEJNĚNY V NEJBLIŽŠÍCH DNECH. CENY VSTUPENEK: 990 - 1590,- Kč
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Judas-Priest-a-Whitesnake-vystoupi-vystoupi-2862011-v-prazske-O2-Arene~17~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.