Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníJana Kirschner nahrává nové album, vyjít by mělo letos v září

2.3.2013 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Slovenská zpěvačka Jana Kirschner začala po třech letech pracovat na novém albu. To vzniká od začátku roku ve studiu Sono a podílí se na něm celkem hned osmnáct hudebníků, kromě těch zběhlých v popu i tací, jenž jsou známí ve světě klasické hudby.

Producentem alba je opět zpěvaččin partner Eddie Stevens. „Eddie produkoval i moje poslední album Krajina rovina, které považuju za jedno z mých nejsilnějších hudebních a životních momentů. Jsme dobrý tým, jeden druhého navzájem inspirujeme. Občas to samozřejmě mezi námi jiskří, ale to k tomu přece patří,“ říká Jana Kirchner.

První singl z chystané desky by měl být podle aktuálních informací ke slyšení koncem dubna, celá deska by pak měla vyjít v září.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Jana-Kirschner-nahrava-nove-album-vyjit-by-melo-letos-v-zari~02~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.