Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníIva Bittová vydá album orchestrálnych úprav starších skladieb

14.11.2012 | Autor: Filip Drábek | sekce: novinky
Už 23. novembra vyjde nový album Ivy Bittovej. Nahrávka, ktorá sa vola Zvon vznikla v spolupráci s Pražskou komorní filharmonií a desať skladieb platne reflektuje takmer celú Bittovej kariéru: od piesní s kapelami Dunaj a Čikori, cez spoluprácu s Pavlom Fajtom až k sólovým projektom.

"Album Zvon je pro mě jakousi satisfakcí a ohlédnutím se zpět za celou mojí hudební dráhou, od úplného počátku až k autorské tvorbě. Jsou to většinou písničky, které vznikaly jen v kombinaci housle - zpěv - kytara. Ale třeba Beata Hlavenková mi říkala, že v těch houslových partech a zpěvu slyší celý orchestr. A já jsem to měla stejné, když ty písně původně vznikaly," vysvetlila koncept albumu Iva Bittová pre portál iDnes. Mimochodom Beata Hlavenková sa spolu s Petrom Ostrouchovom postarala o orchestrálne aranžmány skladieb.

Zaujímavosťou je, že mastering albumu vznikol v londýnskom štúdiu Metropolis u Tonyho Cousins, ktorý v minulosti spolupracoval s Peterom Gabrielom, Genesis či najnovšie s Adele.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Iva-Bittova-vyda-album-orchestralnych-uprav-starsich-skladieb~14~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 1

kkooo  kkkoo

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.