Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníFrontman The Charlatans chystá sólovku; spolupracuje na ní se členy Klaxons a Horrors

15.9.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Britská kapela The Charlatans momentálně čile koncertuje a představuje svoji akuální desku Who We Touch a zpěvák Tim Burgess nadto ve svých volných chvílích pracuje ještě na sólovém albu; po I Believe z roku 2003 druhém v pořadí.

Ke spolupráci si přizval kytaristu Joshe Haywarda z kapely The Horrors a bubeníka Stefana Halperina z Klaxons; navíc by si měla zahostovat i Novozélanďanka Ladyhawke.

Díky vytížení všech zúčastněných sice stále není rozhodnuto o tom, kdy deska vyjde. Burgess nicméně věří, že se tak stane v příštím roce.

„Momentálně můžeme pracovat jen tehdy, když naše další kapely nic nedělají, ale jakmile jsme spolu, je to opravdu explozivní a to čekání za to stojí,“ uvedl zpěvák pro server spinnermusic.co.uk.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Frontman-The-Charlatans-chysta-solovku-spolupracuje-na-ni-se-cleny-Klaxons-a-Horrors~15~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.