Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníFormer Ghosts s hostujícím Jamie Stewartem z Xiu Xiu zítra na 007

22.2.2011 | Autor: redakce | sekce: novinky
Před čtyřmi měsíci proběhl v pražském Matrixu trojkoncert projektů Xiu Xiu, Former Ghosts a Zola Jesus. Jejich příznivci si na své přijdou opět zítra, kdy se v Klubu 007 Strahov představí sice nekompletní, ale dosti obdobná sestava.

Hlavním bodem totiž bude právě losangeleský hudebník Freddy Ruppert se svým projektem Former Ghosts, kterého během jeho setu jako host podpoří Jamie Stewart z Xiu Xiu.

Ruppert o sobě dal poprvé vědět s projektem This Song Is A Mess But So Am I, se kterým si udělal jméno na experimentální elektro-industriální scéně; souběžně ale chystal přece jen písničkovější Former Ghosts. Na skladbách, které vyšly na debutovém albu Fleurs u londýnského labelu Upset! The Rhythm pracoval několik let. Na sklonku roku 2010 pak vyšlo druhé album New Love.

Role domácích předskokanů se chopí dvojice Table, která loni debutovala albem  We Are No Longer The Same.

Vstupné bude stát 300  Kč, s předchozí e-mailovou rezervací () pak zvýhodněných 250 Kč.

Former Ghosts, Praha – Klub 007 Strahov, 23. 2. 11
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Former-Ghosts-s-hostujicim-Jamie-Stewartem-z-Xiu-Xiu-zitra-na-007~22~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.