Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDo Prahy se vracejí prog rockoví Pineapple Thief. I s bubeníkem King Crimson!

23.1.2017 | Autor: Zuzana Macháčková | sekce: novinky
Do Prahy se po delším čase vracejí britští prog rockeři Pineapple Thief, zpoza bicí sestavy je tentokrát bude pohánět bubeník Gavin Harrison, jinak člen Porcupine Tree a King Crimson. Kapela jede turné k už jedenácté desce Your Wilderness (2016).

Pineapple Thief
mají už roky osvědčený a k dokonalosti dotažený hudební recept. V jejich hudbě se spojují klidnější akustické pasáže a poprockové melodie jak od Radiohead v kombinaci s dravějšími postupy jako od Porcupine Tree s elektronikou v podkresech. Nad celou zvukovou krajinou jasně vyčnívá signifikantní hlas Bruce Soorda, bez něhož si Pineapple Thief nelze ani představit. Novou personou v sestavě je bubeník Gavin Harrison, jinak člen právě zmíněných Porcupine Tree nebo kultovních King Crimson.

Vstupenky na koncert ve Futuru jsou k dispozici prostřednictvím běžných předprodejů. Nejlevnější lístky jsou na webu pořadatelské agentury www.obscure.cz.

Facebook události

The Pineapple Thief (UK) + support
Praha - Futurum Music Bar, 27. 1. 17
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Do-Prahy-se-vraceji-prog-rockovi-Pineapple-Thief-I-s-bubenikem-King-Crimson~23~leden~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.