Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní

ostatníČeské miniturné The Frames začne již o tomto víkendu

31.1.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

 fotogalerie
Ačkoliv třeba na americkém kontinentu vyjde nové album irských rockerů The Frames nazvané The Cost až v polovině února, čeští příznivci si jej mohou užívat už od podzimu. Jak jsme již psali, v nejbližších dnech navíc kapela bude na živo k vidění a slyšení i v České republice.

A to ne nadarmo. V roli hosta se na albu objevila česká pianistka Markéta Irglová, fotografie v bookletu alba pocházejí od Michala Kerna a titulní fotku pořídil frontman kapely Glen Hansardem rovněž v Česku.

Úvodní koncert kapela odehraje v sobotu v brněnském klubu Fléda a v neděli se po nějakém čase vrátí opět do pražského Divadla Archa. Vstupenky na oba zmíněné koncerty jsou momentálně vyprodány, šance ovšem stále je v případě závěrečného koncertu, který proběhne v úterý 6. 2. v plzeňském klubu Peklo v rámci festivalu Smetanovské dny.

The Frames v Česku:
03/02 Brno, Fléda
04/02 Praha, Divadlo Archa
06/02 Plzeň, Peklo


Fotogalerie:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Ceske-miniturne-The-Frames-zacne-jiz-o-tomto-vikendu~31~leden~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.