Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníAgharta Prague Jazz Festival zahájí Brad Mehldau s projektem Mehliana

1.3.2013 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Několik březnových, dubnových a květnových večerů bude i v letošním roce patřit tradičnímu Agharta Prague Jazz Festivalu. Úvodní koncert proběhne 10. března v Lucerna Music Baru a jeho hvězdami budou Brad Mehldau a Mark Guiliana, kteří představí svůj společný projekt Mehliana.  

Jméno Brad Mehldau není jazzovým fanouškům třeba představovat. I v České republice ostatně vystoupil už několikrát, přímo na Agharta Prague Jazz Festivalu však půjde o jeho premiérové vystoupení. „Mehliana žánrově zapadá do moderního žánru drum'n'bass a hlásí se také k odkazu funkové taneční hudby ze sedmdesátých let,“ lákají na vystoupení pořadatelé festivalu.

Ještě v březnu se v rámci festivalu dále představí Dean Brown Quartet (19. 3., Lucerna Music Bar), Frank Gambale Natural High Trio (22. 3., Agharta Jazz Centrum), v dubnu potom Maya Azucena (14. 4., Lucerna Music Bar) a v květnu Courtney Pine s kapelou (8. 5., Lucerna Music Bar) a Chester Thompson Trio (27. 5., Lucerna Music Bar).

Agharta Prague Jazz Festival:

10/03 Mehliana, Lucerna Music Bar
19/03 Frank Gambale Natural High Trio, Agharta Jazz Centrum
14/04 Maya Azucena, Lucerna Music Bar
08/05 Courtney Pine & Band, Lucerna Music Bar
27/05 Chester Thompson Trio, Lucerna Music Bar
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Agharta-Prague-Jazz-Festival-zahaji-Brad-Mehldau-s-projektem-Mehliana~01~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.