Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2008/05

25.4.2008 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,
Jaro vypuklo naplno. Barvy a vůně se mísí s naší náladou a příroda je jako by v souladu s našimi očekáváními. Doděláváme květnové číslo mGuide a mě napadlo, že má hodně společného s rozkvetlým jarem. Minimálně je tak barevné. Jako v jarní zahradě se na jeho stránkách prolíná nestárnoucí rockové muzikantstvi legendy Radima Hladíka a jeho Blue Effectu, písničkářství herečky Doroty Nvotové nebo soul nového objevu britské scény, který se jmenuje Duffy. O tanečním rozjaření s Mobym, tváří tohoto čísla, který do své muziky opět vkládá celou paletu všech možných zvuků a barev, ani nemluvě.
Jarně na mě zářil i Michael Kocáb při komentování svých deseti nejoblíbenějších klávesových desek. I po všech těch letech s Pražským výběrem bylo z jeho slov znát stálé nadšení pro tutéž muziku, která uchvátila i mladé posily v řadách Blue Effectu. Jako kdyby se generace českého bigbeatu sešly na stránkách mGuide a s nástupem jara vykvetly.
Pojďte si k nim přivonět.

vyšlo: 28.4.2008

Psáno pro: časopis mGuide 2008/05

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200805~25~duben~2008/
 
obsah čísla
- Moby
- Blue Effect
- Duffy
- Dorota Nvotová
- 10 nejlepších klávesových desek podle Michaela Kocába
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.