Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2007/02

29.1.2007 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,
dneska konečně začala zima. Zimní chlad a nepříjemný mrazivý pocit z dob, kdy nám bylo mizerně, vane i z přehledu deseti zakázaných českých desek publicisty Jaroslava Riedla. Dostali jsme se k nim v souvislosti s hlavním protagonistou tohoto čísla Michalem Kocábem, který za pomoci římské dvojky v názvu vdechnul nový život legendě jménem Pražský výběr. Jak velké vrstvy ledu pokryly vztahy Michala Pavlíčka a Michaela Kocába, si můžete udělat představu sami. Oba, stejně jako David Koller a Wanastowy vjeci nedávno, koexistujou vedle sebe na stránkách mGuide a čtení je to opravdu nadmíru zajímavé.
Za hustého sněžení jsme vyrazili i do mrazivého Berlína na koncert nového objevu britské scény, který se jmenuje Amy Winehouse. S Norah Jonesovou - dalším milým hostem tohoto čísla, rovněž retro orientovanou dámou, mají hodně společného. Co, to již zjistíte sami z následujících stránek mGuide. Prozradím pouze, že něco hodně hřejivého. Jak se patří a sluší na dlouhé zimní večery.

vyšlo: 5.2.2007

Psáno pro: časopis mGuide 2007/02

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200702~29~leden~2007/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Pražský výběr II
13 10 desek Jaroslava Riedla
16 Michal Pavlíček
20 Norah Jones
24 Amy Winehouse
28 Recenze
43 koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Honza Toužimský
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.