přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníV pražském klubu 007 se představí současná špička moderního amerického hardcore

16.2.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Tři ostré party - každá z jiné části USA - rozpálí ve čtvrtek 16. února publikum ve strahovské Sedmičce.

THE GREENERY, pocházející z Los Angeles, jsou hodně ovlivněni klasickým hardcore punkem a la Black Flag, a připomínají svým zvukem a agresivními aranžemi např. Trash Talk, Gallows, Carpathian, The Bronx, Cursed nebo Mother Of Mercy.

HUNDREDTH jsou z Jižní Karolíny, a hudebně se podobají v současnosti velmi populárním partám jako jsou Counterparts, It Prevails, Close Your Eyes, A Day To Remember, The Ghost Inside či Your Demise.

V roli headlinerů se pak na závěr představí VANNA z Bostonu, pro které to bude již čtvrté vystoupení v Praze v průběhu posledních 22 měsíců (!!!). Ti přivážejí pražskému publiku nejpestřejší a nejnašlapanější směs klasického hardcore s post-hardcorem a občasnými metalovými riffy, evokující prokazatelné vlivy např. From Autumn To Ashes, This Is Hell, Underoath, Story Of The Year, Glassjaw, Misery Signals, Stretch Arm Strong nebo No Trigger.

Koncert začíná již v 19:30h.Vstupenky seženete v předprodejní síti Ticketportal, případně i přímo na vstupu do klubu.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Vprazskem-klubu-007-se-predstavi-soucasna-spicka-moderniho-americkeho-hardcore~16~unor~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.