muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPetr Kolář předskakoval Sinéad O’Connor

16.7.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Petr Kolář a Sinéad O´Connor

Petr Kolář a Sinéad O´Connor

foto: Pop Koncert

Petr Kolář : „Sinéad bych nepoznal. Na koncert s touto legendou jsem se moc těšil. Byl jsem však opravdu překvapen, jak se z mladé „dračice“ stala máma od dětí. Její vystoupení však bylo výborné a myslím, že stejně jako mě nadchlo všechny přítomné diváky“.

Koncert se uskutečnil v zámecké zahradě s dominantní osvícenou kulisou zámku Sychrov. Speciálním hostem byl zpěvák Petr Kolář, který vystoupil ve zcela netradičním obsazení – za doprovodu akustické kytary, piana a akordeonu. Zazpíval osm akustických verzí svých písní. Koncert navštívilo celkem 3.000 diváků.

Petr Kolář : „Před koncertem jsem měl trému, neboť jsme v této sestavě hráli úplně poprvé. Nakonec jsme si to ale s klukama i díky skvělé divácké atmosféře moc užili. Teď mě čekají ještě dva koncerty v rámci Letního akustického turné - na hradě Křivoklát 30.7.2010 a v Praze na Nejvyšším purkrabství Pražského hradu 8.9.2010, který bude natáčet Česká televize.“
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Petr-Kolar-predskakoval-Sinead-OConnor~16~cervenec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.