muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníLetní akustické turné Petr Kolář 2010 - Pod hvězdami

12.4.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Petr Kolář

Petr Kolář

foto: Universal

Po velice úspěšném Akustickém turné v loňském roce, Petr Kolář – několikanásobný Stříbrný Slavík a držitel řady dalších ocenění - připravuje i letos ve spolupráci s DNES pro své fanoušky LETNÍ AKUSTICKÉ TURNÉ "Pod hvězdami aneb Vždy je něco za oponou". Turné bude probíhat v nezapomenutelné atmosféře letních amfiteátrů, hradů a zámků v celé České republice.V rámci 13-ti koncertů v období květen – červenec 2010 můžou diváci slyšet akustické aranže jak známých hitů jako např. „Ještě, že tě lásko mám“, „Vyznání“, „Jsem sám“ nebo „Jednou nebe zavolá“, tak i dalších písní, které aranžovali Petr společně s producentem svých desek Karlem Maříkem. Legendární hity tak zazní v úplně nových podobách.

Kapela Petra Koláře bude i tentokrát doplněna smyčcovým kvartetem, jehož doprovod dodává písním duchovní rozměr. Aranžmá pro smyčcový kvartet zpracoval Jan Alan, který současně doprovází Petra na basovou kytaru, a Karel Mařík. Dalšími členy kapely jsou Richard Böhm – bicí, Roman Voch – kytara, na akordeon a piano hraje Karel Mařík a punc dokonalosti celému vystoupení dodá samozřejmě Petr svým zpěvem. Hostem koncertů bude zpěvačka Iva Marešová & 999.

Diváci se mohou těšit na skvělou atmosféru akustických verzi písniček, ve kterých vyniká Petrův rockově-romantický hlas. Petr Kolář, který se divákům představil poprvé v akustické podobě v roce 2009 a celé turné odzpíval s neuvěřitelným nasazením, se i letos těší na své příznivce.

LETNÍ AKUSTICKÉ TURNÉ PETR KOLÁŘ 2010:

29.5. Karlovy Vary - Letní amfiteátr Loket
5.6. Ostrava - Slezskoostravský hrad
6.6. Rožnov pod Radhoštěm - Skanzen
10.6. Brno - Hrad Špilberk
11.6. Modrá u Uherského Hradiště - Archeoskanzen
16.6. Plzeň - Zámek v Křimicích
18.6. Svojšice u Pardubic - Letní amfiteátr
24.6. Ústí nad Labem - Letní kino
25.6. Český Krumlov - Pivovarská zahrada
1.7. Příbram - Letní kino
10.7. Horní Brusnice - Kostel

Petr Kolář se před Letním akustickým turné dostává do formy

Petr Kolář se intenzivně připravuje na LETNÍ AKUSTICKÉ TURNÉ s názvem "Pod hvězdami aneb vždy je něco za oponou", které proběhne od května do července 2010 v letních amfiteátrech, hradech a zámcích v celé České republice.

Jelikož je Petr Kolář pracovně velmi vytížen, musí být v dobré fyzické kondici, a proto se rozhodl pro zdravou výživu abcDieta.

„Můj život je jeden shon mezi koncerty, divadlem, zájezdy a studiem. Kila začala přibývat a žaludek se necítil nejlépe, až mi byla doporučena abcDieta. Díky ní mám denně čerstvé a chutné jídlo vždy po ruce a cítím se mnohem lépe a hlavně to skvěle funguje na redukci váhy! Už bych neměnil, abcDietu odebírám dlouhodobě a jsem nadmíru spokojen. Můžu to všem s klidem doporučit! … Petr Kolář.„
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Letni-akusticke-turne-Petr-Kolar-2010-Pod-hvezdami~12~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.