muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníHarlej vyráží na podzimní turné a připravuje nový singl

18.10.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Harlej

Po vysmátém létě přichází další porce hudebního potěšení. Po úspěšné letní pouti po největších domácích festivalech vyráží skupina Harlej na jedinečné koncerty do kulturních domů, kde odehraje další část “nekonečného“ turné k poslednímu studiovému počinu Teleskopický tele.

Turné začíná 8.10. v Praze v Retro Music Hall a zavede skupinu do českých a moravských sálů, bude zakončeno 25.12. ve Valdicích. „Na podzimní část turné se těšíme, vrátíme se na spoustu příjemných míst a odehrajeme playlist složený tak, jak by jsme ho rádi sami slyšeli. Když navštěvuji koncerty svých oblíbených skupin a zpěváků, chci slyšet především jejich největší hity a z toho vycházím i u Harleje. Proto na každém vystoupení zazní to nejlepší,” říká k turné kytarista Tonda Rauer. „A bude to krutý,“ dodává zpěvák Tomáš Hrbáček. Na jedenáct koncertních zastávek si Harlej jako hosty vybral mladou pražskou crossoverovou partičku CheckPoint. Po práci – legraci. Harlej začátkem nového roku zamíří za teplem.

Harlej také zahrají akusticky v klubech na Bali, v plánu mají i relaxaci, ale hlavně plánují přivést hotový „jarní“ singl z nového alba, které skupina plánuje v roce 2014 vydat.

KONCERTY:

8.10. Praha – Retro Music Hall
12.10. Dvůr Králové nad Labem
18.10. Tachov
19.10. Kovářov
16.11. Strakonice
22.11. Čelákovice
23.11. Dlažov
6.12. Chrudim
7.12. Neznašov
21.12. Velké Pavlovice
25.12. Valdice
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Harlej-vyrazi-na-podzimni-turne-a-pripravuje-novy-singl~18~rijen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.