přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAnička a letadýlko & Jablkoň – Království

5.4.2011 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy

Království

Království

foto: Indies MG

(Indies MG, CD vychází 18.4. , na MP3 již 7.4.)

CD je hudebně-dramatickým přepisem divadelního představení Králosvtví, které hraje Anička Duchaňová spolu s Michalem Němcem Jablkoněm (www.letadylko.cz). Inscenace Království měla již více než 50 repríz.  Příběh vypráví o malé holčičce Emě, která ze zvědavosti sestoupí do podzemího království květin, a nakonec pozná jedno z největších tajemství přírody. CD Království není určeno jenom dětem. Cesta malé Emy do podzemí je metaforou lidského života. Jak hluboko musí někdy člověk sejít, aby objevil to nejsamozřejmější. CD je tajně
věnované všem tatínkům.

CD nebude totožné s představením. Budou n tam nějaké situace úplně nové, které nešly ukázat na jevišti. (např. moře zrození) A taky tam bude o hodně víc písniček, na kterých se podílí všichni členové Jablkoně a dětský sbor Skřivánek.
Jako jakýsi bonus se dá chápat „Discoteka pana Šedozeleného“ , kde je 6 písní (některé jsou i v základní části) bez „divadelních hluků a replik“.

Album vychází ve 2 verzích: v limitované edici ve formátu 56-ti stránkové knížky s množstvím obrázků a ilustrací od Aničky Duchaňové i jako běžné CD s bookletem.

1. Prolog
2. Ema a Pryskyřník
3. Pan Šedozelený
4. Ve škole
5. Ježibodlák a žížaly
6. Plísně a kořeny
7. Klíčení
8. Tatínek

Discoteka pana Šedozeleného

9. Školní jídelna
10. Šedozelený
11. Kořeny
12. Sluníčko
13. Čmeláček
14. Žížalí
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Anicka-a-letadylko-Jablkon-Kralovstvi~05~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.