muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: YOU ME AT SIX

28.3.2014 I když se rakouský Frequency Festival koná až v půlce srpna, už teď je známá polovina účinkujících. Mezi nově potvrzenými jmény nalezneme The Kooks, NOFX, Lily Allen, Rudimental a You Me At Six.
16.3.2014 Britové You Me At Six ve své domovské zemi vyprodávají haly a těší se velké popularitě. U nás zahráli teprve poprvé, a tak si museli vystačit s prostory pražského Lucerna Music Baru. Rozehřát publikum si vzali za úkol kolegové z Deaf Havana.
13.3.2014 Rubrika Punk&Core dospěla již ke svému jubilejnímu desátému dílu. Naše malé výročí oslavíme s nadějnou brněnskou kapelou Corposant. Dále zavítáme za hranice naší země a představíme si partu The Wonder Years.
8.3.2014 Angličané You Me At Six poctí svou návštěvou Českou republiku již ve čtvrtek 13. března. Koncert je naplánován do prostor pražského Lucerna Music Baru. Role hostů se ujmou jejich kolegové z Britských ostrovů, a to formace Deaf Havana.
11.2.2014 Fakt, že Angličané You Me At Six vystoupí 13. března v Praze, je už delší dobu známý. Nyní pořadatelé odtajnili jméno kapely, která rozehřeje české publikum. Této role se v Lucerna Music Baru ujmou pánové z formace Deaf Havana.
8.12.2013 Dva roky uběhly od vydání poslední desky s názvem Sinners Never Sleep anglické party You Me At Six. Toto čekání na nové skladby bude ukončeno v lednu příštího roku, kdy má podle plánu vyjít na svět nové album Cavalier Youth. Na jeho podporu se kapela zastaví také v Praze.
14.4.2011 Ačkoliv se Noel Gallagher oficiálně k ničemu nevyjadřuje, světové hudební blogy a servery se plní spekulacemi o jeho netrpělivě očekávané novince. Šušká se tak, že Noel nahrával nové písně v nahrávacím studiu v Los Angeles, objevil se dokonce už i tracklisting a datum vydání alba.
9.4.2011 V areálu leteckého muzea v polském Krakově bude 19. a 20. srpna probíhat další ročník Coke Live Music Festivalu. První čtyři oznámené kapely zároveň tvoří kompletní program hlavní scény v úvodní den.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.