muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: WALK CHOC ICE

4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
5.3.2006 Jsou z Litomyšle, v minulosti působili v úspěšných skupinách a od roku 2003, kdy spojili své síly a založili Sunset Blvd., se pohybují se na pomezí pop-rocku, funky a disca... Těmito slovy by se dala stručně charakterizovat čtveřice, která ve středu zavítá do pražského Rock Café.
2.3.2006 Plný Vagon muziky byl k mání dne 25.2.2006. Postarala se o to „staronová“ kapela Blue effect, která přes hokejový zápas natáhla dosti fanoušků kvalitní hudby právě sem.
6.8.2003 Už málem veřejná, ale oficiálně přesto stále nepotvrzená zvěst nabyla konkrétnějších obrysů a hovoří o tom, že se kapela Walk-Choc-Ice pomalu stává minulostí.
23.5.2003 Na to, že nějakou píseň 'udělá' televizní (nebo rozhlasová) reklama jsme si už víceméně zvykli, ovšem aby se takovým prostředníkem stala televizní inscenace...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.