muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE DRUMS

13.8.2015 Queer romantický horor - asi tak by se dal popsat nový videoklip amerických The Drums, kteří s ním připomínají své loňské album Encyclopedia. Krátký příběh v režii Davida Gantze a Theo Cohna vyobrazuje pár, jehož něžnější polovinu hraje transsexuál Hari Nef.
12.10.2014 It’s too hard to begin, when you know it will end. Pravděpodobně nejmelancholičtější píseň z novinkové desky Encyclopedia představuje americkou dvojici The Drums v úplně novém světle. Vzdušný psychedelický ráz vokálů Johnnyho Pierce však zůstává, stejně tak jednoduché texty skrývající myšlenku přesahující univerzum.
15.9.2014 Punkový text, melodický podkres jako z 80s popu a kalifornský sound s krystalickým hlasem Jonnyho Pierce. To je b track ze singlu Magic Mountain, skladby, která ukázala The Drums, nyní pouze duo, v novém světle a hlavně za se „na světle“.
21.8.2014 O tom, že duo Jonny Pierce a Jacob Graham zatím opouštějí sólové plány a připravují něco nového pod jménem The Drums jsme již informovali. Nyní už můžeme s jistotou říct, že nové album Encyclopaedia vyjde v září a dvojice na něm zřejmě zamíří spíše než ke kalifornským plážím do psychedelií obemknutých magických hor.
17.7.2014 Americká indie popová dvojice The Drums zveřejnila nový singl Magic Mountain. Poté, co oba zakládající členové začali pracovat na svých sólových deskách, které měly vyjít v roce 2013, ale zatím jsou v nedohlednu, visel nad novým materiálem od The Drums otazník.
3.6.2013 Těšíme se z toho, že američtí The Drums o sobě opět dávají trochu vědět. V srpnu přijedou na slovenský Grape Festival a Jonny Pierce nazpíval luxusní singl pro Trentemøllera. Podívejte se na živé provedení If He Likes It Let Him Do It z jejich poslední desky Portamento.
31.5.2013 Dánský hudební producent Trentemøller chystá nové album Lost a právě vypustil první singl Never Stop Running, který nazpíval Johnny Pierce z The Drums.
28.3.2013 Štyri zahraničné gitarovky z mladej generácie predchádzajúcich rokov. O ne je po vcerajšku obohatený line-up piešťanského festivalu Grape, ktorý sa uskutoční medzi 9. a 10. augustom na miestnom letisku.
29.11.2012 Předloni se díky eponymnímu debutu stali senzací, loňská druhotina Portamento už ale ani zdaleka tak vřelého přijetí a úspěchu nedosáhla. Co s kapelou The Drums bude dál, těžko říct. Frontman Jonny Pierce však v každém případě chystá sólovou desku.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.