Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníVideotip: Frontman The Drums sólově, v prvním klipu tančí v tričku s logem českého časopisu

29.11.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

VIDEO: Jonny Pierce - I Didn't Realise


Předloni se díky eponymnímu debutu stali senzací, loňská druhotina Portamento už ale ani zdaleka tak vřelého přijetí a úspěchu nedosáhla. Co s kapelou The Drums bude dál, těžko říct. Frontman Jonny Pierce však v každém případě chystá sólovou desku.

Fakticky o ní není známo o mnoho více, než že by měla vyjít někdy zkraje příštího roku. Ke slyšení je již ovšem první singl I Didn't Realise, který se - narozdíl od fúze indie-popu a post-punku, kterou přinášeli Drums - nese v duchu electro-popových exprimentů.

Současně je ke shlédnutí také videoklip, ve kterém si vnímaví čeští fanoušci mohou povšimnout jedné zajímavosti. Byť zřejmě nevědomně a necíleně, tričko, které má Pierce po celou dobu na sobě, totiž nese logo časopisu Reflex.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Videotip-Frontman-The-Drums-solove-v-prvnim-klipu-tanci-v-tricku-s-logem-ceskeho-casopisu~29~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.