muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE CHEMICAL BROTHERS

1.3.2012 Již od tohoto pátku 2. března se fanoušci britského elektronického dua The Chemical Brothers přenesou do jiné dimenze prostřednictvím originálního psychedelického filmu DON’T THINK.
14.2.2012 The Chemical Brothers vždy kladli velký důraz na vizuální stránku svých vystoupení, která dokázala jejich show dodat působivou atmosféru. Právě tu se duo Tom Rowlands a Ed Simons pokusilo zachytit v koncertním filmu Don't Think.
11.7.2011 Po slunečném čtvrtku s Coldplay a propršeném pátku s Pulp se Open’er probudil do třetího dne. A ne ledajakého. Na 2. července totiž připadly festivalové narozeniny.
27.4.2011 Čeští fanoušci si mohou zkrátit čekání na The Chemical Brothers. Kapela dává totiž ze svých oficiálních stránek zdarma ke stažení svůj set. Novinky však vypouští i další hvězdy festivalu, newyorská kapela Interpol....
19.4.2011 Podobně jako u konkurenční dvojice Rock am Ring a Rock im Park, také v případě festivalů Hurricane a Southside dostává letošní line-up konečné obrysy. Zřejmě posledními z hlavních headlinerů budou američtí rockeři Incubus.
12.4.2011 The Chemical Brothers nabízí dva lístky na již vyprodaný festival Coachella a k tomu osobní setkání s kapelou. Prostřednictvím online aukční síně Ebay.com mohou lístky vydražit i čeští fanoušci.
7.3.2011 Začátkem roku se hodně mluvilo o sporech mezi pořadateli festivalu Sziget a radnicí v Budapešti. Dobrou zprávou je, že nakonec došlo k dohodě, a tak mohou organizátoři začít postupně odhalovat kapely, které mezi 10. a 15. srpnem zahrají na ostrově Óbudai.
21.2.2011 Za půl roku v rakouském St. Pöltenu vypukne jedenáctý ročník jednoho z největších tamějších festivalů, Frequency. Pro třídenní program na sedmi scénách pořadatelé slibují opět okolo stovky kapel a právě dnes byly představeny první zahraniční z nich.
3.2.2011 Zatímco Česká republika si na živý koncert hvězdných The Chemical Brothers na Open Air Festivalu musí ještě počkat 188 dní, nejen skalní fanoušci hvězdného dua si mohou velmi příjemně zkrátit čekání.
27.12.2010 Je na čase dokončit to, s čím jsme před pár dny začali - přehled hudebních klipů, ke kterým můžeme připojit přívlastek "nej" v libovolném slova smyslu. Tady je druhé šestero našich redakčních tipů a navrch něco málo zvířátek.

1-10 (49) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.