muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SPORTFREUNDE STILLER

9.11.2012 Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
22.5.2012 Dneska zkusíme vsadit na němčinu. U nás sice ne moc známá, zato u našich západních sousedů vcelku populární kytarovka Sportfreunde Stiller totiž večer zahraje v pražském klubu Futurum. Váháte? Zkuste třeba jejich Ein Kompliment.
16.5.2012 Německé indie-rockové trio Sportfreunde Stiller přijede 22. května do pražského klubu Futurum představit svou tvorbu. U nás nepříliš známá kapela však doma v Německu patří k hvězdám.
11.5.2012 Kapela, která v Německu nadchla zástupy lidí, se konečně vydává i k nám. Sportfreunde Stiller mají rozhodně co říct i českému publiku a učiní tak už 22. května v pražském Futuru.
30.1.2012 Populární rakouský, k českým hranicím poměrně blízký festival Frequency se pomalu chystá na svůj dvanáctý ročník, který se odehraje mezi 16. a 18. srpnem v St. Pöltenu.
16.12.2011 S blížícím se létem se rozrůstají line-upy čím dál tím většího množstí festivalů a výjimkou přitom není ani německá dvojice Hurricane a Southside. Obě akce slibují i pro příští rok na osm desítek kapel.
17.12.2009 Festival Nova Rock představuje po už dříve ohlášených Rammstein další kapely, které si mezi 11. a 13. červnem zahrají v rakouském Nickelsdorfu. Vedle slavné němeské kapely jsou aktuálně coby druzí headlineři potvrzeni kalifornští pop-punkeři Green Day.
4.12.2009 Pořadatelé německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park se činí. Už v říjnu představili coby první headlinery příštího ročníku domácí Rammstein, díky nimž se půl před vypuknutím akcí samotných mohou chlubit čtyřiceti tisíci prodaných vstupenek. Dalších čtrnáct kapel ohlašují teď.
7.12.2007 Festivaly Rock am Ring a Rock im Park, dvojice největších hudebních akcí v Německu, zveřejnily první headlinery pro svůj nadcházející ročník. Doposud nejzvučnějšími jmény jsou Rage Against The Machine a Metallica, nechybí mezi nimi ale ani Toten Hosen, Nightwish, Motörhead či Babyshambles.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.