muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MOGWAI

14.7.2015 Rachel Goswell z shoegazových Slowdive, Justin Lockey z Editors, Stuart Braithwaite z Mogwai a James Lockey z Hand Held Cine Club. Tak zní sestava nově vzniklé superkapely s jménem Minor Victories.
26.11.2014 Skotští post-rockeři Mogwai vydávají po své letošní lednové desce Rave Tapes (recenzi naleznete zde) EP s názvem Music Industry 3. Fitness Industry 1. Na něm se kromě tří remixů nachází tři nové skladby, které se na řadovku z počátku roku nevešly.
22.7.2014 Kraftwerk, Travis, Suede, Goldfrapp, Kelis, Tame Impala, Mogwai... Nejen pro připomenutí letošní třpytivé atmosféry přinášíme ke zhlédnutí fotoreport z Pohody očima Honzy Prokopia.
15.7.2014 Letošní ročník Pohody byl můj třetí a navzdory tomu, že stále nostalgicky vzpomínám na „poprvé na Pohodě“ v roce 2012, stejně mi cosi říká, že právě onen „třetí“ ročník bude patřit k tomu nejlepšímu, co jsem v Trenčíně zažila.
7.4.2014 V letech 1994 a 1995 vykrystalizovala okolo hudebního klubu The Thirteenth Note v centru Glasgow silná skupina kapel hrajících alternativnější odnože rocku. Patřili mezi ně u nás takřka neznámí Bis nebo The Delgados, ale také Mogwai.
21.2.2014 Mogwai se očišťují. U předchozího alba to člověk vycítil až během delšího poslechu, tentokrát je vše zřejmé už jen z názvu. Když se členové post-rockové kapely pustí naplno do elektroniky, často pomocí ní začnou vytvářet rozmanité ornamenty.
20.1.2014 Z ostrovů, které udávají směr současné hudbě, se také letos přivane salva muziky na slovenskou festivalovou jedničku. Bažant Pohoda opět potěší fanoušky triphopu a přiveze úspěšně se navrátivšího Trickyho.
20.7.2012 Na festivalu Colours of Ostrava v industriálním prostředí dolní části Vítkovic, vystoupili v prvních dvou dnech například: Rufus Wainwright, Kronos Quartet a Uniko, Mogwai, Infected Mushroom, Flaming Lips, GaBlé, nebo domácí Kill the Dandies a Bratři Ebenové.
28.5.2012 Tak jo. Jako náhradu za Björk se pořadatelům Colours podařilo sehnat skotské post-rockery Mogwai. Mezi námi, o pár desítek tříd lepší úlovek, než Balaton Sound a jejich Armin van Buuren...
28.5.2012 Festivalu Colours of Ostrava se po necelých třech týdnech povedlo vypořádat se se zrušeným koncertem avizované headlinerky Björk, která ze zdravotních důvodů nepřijede.

1-10 (42) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.