muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MANIC STREET PREACHERS

29.4.2014 Nesejde se ještě ani rok s rokem a už se dočkáme nové desky welšských matadorů Manic Street Preachers. Kapela totiž dnes oznámila, že 7. července vydá dvanáctou studiovou desku Futurology.
20.4.2014 Maďarský festival Sziget oznámil další nové jména. Kromě Queens of the Stone Age, Placebo, Skrillexe, Jakea Bugga nebo Imagine Dragons vystoupí i britští Bombay Bicycle Club, Manic Street Preachers, Lily Allen, Anti-Flag, The Kooks, The Prodigy nebo rappeři OutKast.
30.1.2014 Velšští Manic Street Preachers vystoupí 14. května ve Velkém sále pražské Lucerny, kde představí skladby ze svého aktuálního alba Rewind The Film.
20.5.2013 Velšané Manic Street Preachers potvrdili, že jsou ve studiu a pracují na dvou nových nahrávkách. Ta první je akustická a podle zpěváka Jamese Deana Bradfielda bude mít v sobě špetku soulu. Druhé album bude prý agresivnější a více experimentální.
24.10.2012 Britský hudební magazín Q vyhlásil výsledky svých výročních cen. Zatímco nejlepším albem uplynulého roku bylo vyhlášeno Bravest Man In The Universe amerického zpěváka Bobbyho Womacka, titul skladby roku získala Ill Manors o dvě generace mladšího rappera Plan B.
5.8.2012 Poté, jaký dojem zanechal loňský Positivus Festival, byl návrat do lotyšské Salacgrīvy nepsanou nutností. Čerstvé hudební objevy se setkávají se známými klasiky z vod alternativy i mainstremu. Keane, Manic Street Preachers, Damien Rice nebo The Vaccines – to je jen pár jmen.
31.7.2012 V minulém díle naší fotoreportáže z lotyšského Positivus Festivalu jsme sledovali festivalové dění prvního dne, tentokrát se zaměříme na festivalový den druhý...
10.5.2012 Něco málo přes dva měsíce zbývá do startu letošního Positivus Festivalu, příjemné akce konající se v Baltským mořem omývaném areálu v lotyšské Salacgrīvě, kde se i tentokrát sejdou jak populární a léty prověřená jména, tak i celá plejáda čerstvých hudebních nadějí.
27.4.2012 V zaplněném Velkém sále pražské Lucerny vystoupila 25. dubna velšská rocková kapela Manic Street Preachers. Do Prahy tato slavná formace zavítala v rámci evropského turné k výběrovému albu National Treasures - The Complete Singles.
27.4.2012 Udržať sa viac ako dvadsať rokov na vrchole a pritom nestratiť ani trochu zo svoje originality a nasadenia, stále tvoriť chytľavé riffy a refrény – to si zaslúži riadny večierok.

1-10 (59) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.