muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: LÉTAJÍCÍ KOBEREC

2.4.2009 Skupina Visací zámek podnítila protestní charitativní koncert s názvem Free Tibet 2009 a oslovila hudebníky a skupiny napříč žánry. Široká umělecká fronta se sejde a zahraje 7. dubna na koncertu v pražském Lucerna Music baru.
3.9.2007 Linhartova nadace tento týden v areálu zámeckého parku v pražských Dolních Počernicích uspořádá první ročník multikulturního Linhart festivalu. Jeho cílem je představit dvacetiletou činnost nadace a umožnit setkání veřejnosti s umělci, kteří s nadací spolupracovali a podíleli se na jejích aktivitách.
21.1.2005 Éterický hudební projekt Létající koberec oslaví 26. ledna deset let svojí existence a působení na domácí, nejen klubové scéně. Pro tuto příležitost si kapela přizvala speciální hosta, jímž...
7.11.2003 Včera se Baráčnická rychta vlnila rytmy Létajícího koberce, 22.11. se tamtéž očekává zvláště pikantní událost: pražský nářezový soubor Píča pokřtí své první cd s názvem ?. Dnes m.j. MCH Band na Deltě.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.