muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: IVA FRÜHLINGOVÁ

4.2.2010 Brutální Ivita. Ještě před pár lety jsem ji takto viděl… a dneska zůstala „v kamaších stát“. Je v tom málo „femme“ – a už vůbec nic „fatale“. Problém je tak nějak „IN IVA“...
28.10.2009 Zpěvačka Iva Frühlingová se dostala do povědomí díky svým albům Litvínov, Baby Doll a Strip Twist. Se sólovou dráhou teď ale – přinejmenším na nějaký čas – končí a hodlá se věnovat své nové kapele No Pan!c.
28.2.2009 Doslova v utajení je při příležitosti Evropského summitu regionů a měst a českého předsednictví Evropské unii připravována akce Ochutnejte Evropu, která bude probíhat ve čtvrtek a pátek v dolní části Václavského náměstí a v ulici Na Příkopě v Praze.
1.12.2008 Třináct populárních českých a slovenských zpěváků a zpěvaček natočilo bez nároku na honorář benefiční singl Já jsem jako ty. Videoklip uvidí diváci Óčka v premiéře začátkem prosince. V lednu pak vyjde stejnojmenné CD, přičemž výtěžek z jeho prodeje získá nadační fond Veselý senior.
28.11.2008 Akustické předvánoční koncerty na netradičních místech si připravila zpěvačka Iva Frühlingová se svou kapelou. Představí se 11. prosince v planetáriu v pražské Stromovce a 15. prosince v Planetáriu Mikuláše Koperníka v Brně.
23.8.2008 Osmý Sázavafest se uskutečnil na přelomu měsíce v Kácově na Kutnohorsku. Ve fotogalerii z něj se objevuje Sean Kingston, The Young Gods, Transglobal Underground, Client a několik domácích kapel.
18.6.2008 Letiště v Milovicích o uplynulém víkendu už podruhé patřilo festivalu Votvírák. V první ze dvou částí fotoreportu se můžete podívat, jak to vypadalo třeba na koncert kapel No Name, Chinaski, Doga, UDG, nebo zpěvačky Ivy Frühlingové.
28.5.2008 Francouské i české písničky zněly palácem Akropolis ve čtvrtek 22. května z úst Ivy Frühlingové. Jeden z koncertů jejího miniturné, který byl plný barev a efektů. Během koncertů si návštěvníci také mohli všimnout...
24.5.2008 Druhý ročník benefičního festivalu Out Of Home se uskutečnil minulou sobotu na ostrově Štvanice v centru Prahy. Vystoupili na něm britští Fun-Da-Mental a domácí interpreti jako Gipsy.cz, Navigators, Eggnoise, Iva Frühlingová nebo Southpaw.
21.5.2008 Na krátké turné čítající čtveřici koncertů vyráží zpěvačka Iva Frühlingová. Dnes večer se v jeho rámci představí v plzeňském klubu Buena Vista , zítra v pražském Paláci Akropolis a příští týden potom také v Brně a Liberci.

1-10 (38) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.