muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DJ WICH

2.4.2013 Päť rokov po výborne prijatom albume Gorila vs. Architekt pripravuje svoju sólovú novinku Vladimir 518 z PSH. V posledných dňoch na svojom Facebooku zverejňoval mená producentov, ktorí mu na album prispeli a ide o pomerne širokú a rozmanitú zbierku mien.
17.12.2011 Zpěvačku Dannie můžete znát z řady hudebních projektů – mimo jiné kapely Sixin – nebo hostovaček. Koncem listopadu vydala první sólové album Colours of Light, na kterém fúzuje R’n’B a soul s popem.
24.11.2011 Zpěvačku Dannie můžete znát z řady hudebních projektů – mimo jiné kapely Sixin – nebo hostovaček. Teď vydává svoje sólové album, které pojmenovala Colours of Light a na němž slibuje fúzi R’n’B, soulu a popu.
29.6.2010 Americký rapper Nas si odskočí ze společného turné s Damianem Marleyem a za pár dnů se představí jako headliner na festivalu Toto je hip hop. Akce bude probíhat v pátek 2. a sobotu 3. července jako tradičně v Horné Stredě na západě Slovenska.
1.6.2010 Dárcovství krve je druh charity, kterou může podpořit skoro každý a nestojí ho to ani korunu – jen trochu času a překonání sebe sama. I když se při pohledu na jehlu nedělá spoustě z nás dobře, o tom, že odběr krve nebolí, se tentokrát přesvědčili i noví dárci krve...
4.12.2009 Slibované druhé album vydá 12. prosince liberecká formace BPM, která se čerstvě může pyšnit dvěma nominacemi na Hudební ceny Óčka – v kategoriích objev roku a hip-hop.
29.10.2009 Pro příznivce letního festivalu Hip Hop Jam chystají jeho pořadatelé na sobotní večer klubovou afterparty. Ta se uskuteční v pražském Abatonu a nabídne koncertní a DJské produkce, ale taky premiéru dokumentu o letošním ročníku festivalu.
23.4.2009 Občanské sdružení Pro Wave a iniciativa Inventura demokracie pořádají v úterý 28. dubna od šestnácti hodin na Václavském náměstí v Praze koncert za nezávislé mediální rady, na kterém vystoupí skupiny Tata Bojs, The Prostitutes, 100°C, Magnetik nebo DJ Wich.
28.1.2009 Druhé narozeniny si v lednu připomíná Radio Spin - jediné pražské rádio, které svou hudbu zasvětilo jen hip-hopu a R’n’B. Spolu se svými posluchači je oslaví tento pátek v pražském klubovém prostoru Abaton.
29.8.2008 Série Hip Hop Allstars má za sebou několik klubových, halových i festivalových vydání a pokračovat hodlá i nadále. Na letošní podzim jsou potvrzeny dvě party v pražském Abatonu – nejprve na 7. září s americkým DJem Premierem a následně na 7. října s jeho krajanem, rapperem říkajícím si Bun B.

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.