muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DEVEROVA CHYBA

22.6.2007 Multižánrový svátek hudby, výtvarného umění, filmu a divadla, festival pro židovskou čtvrť v Boskovicích, je za dveřmi. Jeho patnáctý ročník se letos uskuteční ve dnech 19. až 22. července.
19.4.2007 „Vezmi pár elektronickejch spodků, naroubuj na to punk-rock a lehce to připepři dávkou šílenství,“ takto nějak by mohl znít recept na hudbu kalifornských Die Princess Die. Tuto neděli se představí tuto neděli v Klubu 007 na pražském Strahově.
26.2.2007 Samotnému udílení cen Akademie populární hudby Anděl 2006, které se uskuteční 17. března v ostravské ČEZ Aréně, bude předcházet týden plný klubových koncertů nominovaných kapel.
13.1.2007 Dvě baskytary, bicí, hlas. Hudba ořezaná až na kost, spartánsky strohá a instrumentálně precizní. Plná až hmatatelného napětí a energie. Napadá mě paralela s kapelou Primus...
2.1.2002 Nač mít kytaru, když to jde i bez ní? A jak! Ve studiu je sice dobré mít ji 'do foroty' (a v písni Mezi náma přišla k užitku), ale jinak táborská Deverova chyba naplnila svůj propagační...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.