muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ČRO

25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
2.2.2006 Zpěváka skupiny Chinaski Michala Malátného si jako hosta na svou připravovanou živou nahrávku pozval Big Bandu Českého rozhlasu v čele s šéfdirigentem Václavem Kozlem.
13.1.2006 Dnes po půlnoci bylo zahájeno dlouho očekávané vysílání nové hudební stanice Českého rozhlasu, Radia Wave. Jenže místo slibované alternativy, hip-hopu, britpopu, punku a hardcoru z éteru zní Krakonoš, Vondráčková, Pilarová a Gott!
6.1.2006 Český rozhlas dlouho připravoval novou stanici pro mladé, až se mu to přes všechny obtíže nakonec podařilo. ČRo 4 – Radio Wave zahájí vysílání v pátek 13. ledna.
15.6.2004 Pátek 14. května byl dnem premiéry dějinách ČRo ojedinělého projektu Bez filtru a živě. Křest ohněm si odbyla kapela Drupp Group, která tak odstartovala sérii koncertů ve Studiu 1 ČRo Plzeň.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.