muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: CASPER

30.4.2014 Maďarský Sziget přidává další zvučná jména do již tak hvězdného, praskajícího line-upu. Přijedou Blink-182, Jimmy Eat World, Cee Lo Green či A Day To Remember. Proč dále na Sziget vyrazit?
8.1.2013 Rakouský FM4 Frequency Festival naděluje s příchodem nového roku první zahraniční headlinery. A hlavní tahák? Frequency jako první z evropských festivalů pro letošek potvrdil účast System of A Down.
9.11.2012 Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
30.1.2012 Populární rakouský, k českým hranicím poměrně blízký festival Frequency se pomalu chystá na svůj dvanáctý ročník, který se odehraje mezi 16. a 18. srpnem v St. Pöltenu.
28.12.2011 Když jsme nedávno Casperovo So perfekt zařadili jako Song dne, popsali jsme jeho hudbu jako WWW, Rammstein a Falcem. Z letošního, u našich západních sousedů veleúspěšného alba XOXO tento německý rapper před nedávnem vypustil další singl.
26.12.2011 Přelom roku je obligátně obdobím bilancování, rekapitulování, vzpomínání a připomínání. Logicky nechybí ani naše Reakce z redakce, tradiční redakční anketa. I tentokrát začínáme u toho, co nového uplynulý rok přinesl. U hudebních nováčků, průlomů, debutů a příslibů.
16.12.2011 S blížícím se létem se rozrůstají line-upy čím dál tím většího množstí festivalů a výjimkou přitom není ani německá dvojice Hurricane a Southside. Obě akce slibují i pro příští rok na osm desítek kapel.
31.10.2011 Casper je vycházející hvězdou německého rapu, ostatně jeho letošní album XOXO jednu dobu figurovalo i na čele tamní albové hitparády. Spolu s živou kapelou mísí temný experimentální hip-hop s prvky post-hardcore, elektroniky i popu...
14.9.2011 Reference z loňska nebyly příliš pozitivní a od toho se odvíjela veškerá očekávání. O to příjemnějším překvapením tak nakonec letošní Berlin Festival. Zahráli Suede, Primal Scream, Mogwai, Beirut a celá řada dalších.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.