muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALL TIME LOW

3.2.2014 Stejně jako v roce uplynulém, tak i v roce aktuálním vás bude provázet děním na scéně od hardcoru po jeho všemožné odnože rubrika Punk&Core. Tentokrát již se svým devátým dílem, v němž přebírá štafetu české scény kapela Faces Are Fiction.
22.9.2012 Vítejte u nové rubriky Punk&Core, kde vám budeme zprostředkovávat aktuální informace o dění na kytarové scéně od punku až po hardcore. V pravidelných zpravodajích se vám budeme snažit představovat to nejdůležitejší a nejzajímavejší, co se v těchto žánrových vodách děje.
27.8.2012 Tento pátek vystoupí v pražském Paláci Akropolis americká pop-punková čtveřice All Time Low. S předstihem sem přijede představit ukázky z nového alba Don't Panic, které vyjde 9. října.
24.2.2011 Už sama o sobě silná programová soupiska německých festivalů Hurricane a Southside, kterou do nynějška tvořily kapely jako Foo Fighters, Blink 182, Arcade Fire, The Chemical Brothers, Portishead, Arctic Monkeys, Gogol Bordello nebo Elbow, se opět rozrůstá.
31.3.2010 V polovině února jsme vás informovali o potvrzených kapelách hned několika rakouských festivalů, mezi kterými byl i Two Days a Week. Tehdy jeho pořadatelé ohlásili navrátivší se Blink 182 jakožto prvního headlinera letošního ročníku. Od té doby se ovšem program rozšířil, a to nejen co do počtu kapel, ale také dnů.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.