muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
recenze
4.2.2014 Kanadští Arcade Fire patří k nejzářivějším želízkům indierockové scény posledních let. Předchozí deska The Suburbs se hřála v přízni kritiky, fanoušci však trochu krčili obočí ve srovnání s předchozími majstrštyky Funeral a Neon Bible.
20.1.2014 Olomoučtí Hope Astronaut svou muzikou dávno překročili regionální práh. Troufám si tvrdit, že v oblasti tradičního folkrockového písničkářství převyšují atmosférou i zapamatovatelností mnohé omílanější české interprety...
5.1.2014 Russian Circles jsou stále stejní. Jejich desky tvoří soudržný celek. Když si všech pět alb vložím za sebe do jednoho seznamu k přehrání, při jeho poslechu není přechod mezi deskami výrazný, jako by měly rozostřené hranice.
20.12.2013 Výběrů z tvorby Hany Hegerové vyšlo již bezpočet, ale tato kolekce je výjimečná. Nejenom svým rozsahem (3 CD), ale i skladbou a výběrem písniček. Můžeme říct, že je sestavena tak, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího znalce a sběratele tvorby Hany Hegerové.
20.12.2013 „Kamarádů stálé ubývá, takhle to aspoň vidím já, přibývají slova jízlivá, jenom ta kytara zní krásně.“ Slova Petra Jandy z textu Já nejsem zlej dokonale ilustrují momentální stav kapely, která v okamžiku, ...
13.12.2013 Pětice z Edmontonu nepřepíše metalové dějiny a nejspíš ani žádnou jejich dílčí kapitolu, přesto stojí druhá řadovka Infection Legacy za pozornost všech příznivců extrémnějších forem, protože jde o brutálně sebejistou, dotaženou záležitost,...
13.12.2013 Je dobré, když kapela má jasno v tom, co dělá. Return to Innocence se s novinkou The Ring of Moon vracejí po sedmi letech a produkují hudbu pro všechny, kterým lahodí výpravný symfonický doom/death, jak jej v 90. letech dovedli k dokonalosti například Therion.
9.12.2013 Skupina Nightwork se během několika let své existence vypracovala od kapely „protekčních dětí slavných rodičů“ ke stálicím české pop music a ke kapele, která plní koncertní sály a řady pod festivalovým pódiem.
9.12.2013 Nestává se často, abychom na těchto stránkách rozebírali nějaké hiphopové album, v tomto případě se však najde hned několik důvodů pro výjimku.
6.12.2013 Lenka Dusilová platí na naší scéně už řadu let za ojedinělý úkaz, svébytnou písničkářku s jedinečným, mnohokrát a v řadě tvárných poloh osvědčeným hlasem - přesto si teprve nyní troufla vydat koncertní záznam.

71-80 (4111) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.