Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Death Toll Rising - Infection Legacy

13.12.2013 | Autor: Michal Husákvlastní náklad (47:25)
Pětice z Edmontonu nepřepíše metalové dějiny a nejspíš ani žádnou jejich dílčí kapitolu, přesto stojí druhá řadovka Infection Legacy za pozornost všech příznivců extrémnějších forem, protože jde o brutálně sebejistou, dotaženou záležitost, která nemá zjevnou slabinu - samozřejmě kromě faktu, že tohle všechno už vymysleli jiní, osobitější sekerníci.

Death Toll Rising hrají tradičně pojatý death metal, a ačkoliv zvukově jsou veskrze současní, s trendy si prakticky vůbec nepohrávají - žádné coreové houpačky, sekačky, dramatické breakdowny, to už spíš narazíte na špetku grindu a o něco víc tradičně thrashové rychlopalby. Přesto devítka skladeb nezní klišovitě ani zatuchle, zkrátka velice dobrý řemeslný standard. Když se kapela hlásí ke jménům jako Bloodbath, Carcass, Strapping Young Lad, Death nebo At the Gates, lze to brát jako opovážlivost, nicméně Death Toll Rising se mohou fanouškům těchto legend podívat rovně do očí. Nekoná se žádná laciná kopírka a čas strávený s deskou Infection Legacy není ztracený.

Zlatý hřeb: Malice Incarnate
Zní to jako: dotažený tradiční death metal s moderním zvukem a thrashovými vlivy

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Death-Toll-Rising-Infection-Legacy~13~prosinec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.