muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVýsledek spolupráce Duran Duran, Marka Ronsona a Owena Palletta už brzy

17.11.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Duran Duran

Duran Duran

foto: Sony BMG

Je to už rok a půl od doby, co Duran Duran oznámili, že spolu s producentem Markem Ronsonem (mj. Amy Winehouse, Lily Allen, Adelle) pracují na své nové desce. Čekání sice není zrovna krátké, ale zdá se, že se blíží ke konci.

V pořadí třinácté album britské kapely vyjde 21. prosince pod názvem All You Need Is Now, a to prozatím pouze v digitální podobě s devíti skladbami. Kdo holduje fyzickým nosičům, ať už CD nebo vinylu, bude si muset počkat až do února. Jako bonus ovšem dostane tři písně navíc.

Jak Duran Duran prohlašovali už loni, novinka by měla ve srovnání s předchozími nahrávkami znít lehce orchestrálně. Kromě Marka Ronsona se tak na albu nakonec podílel i kanadský houslista Owen Pallett, který se postaral o aranžmá smyčcových partů. Pěveckým hostem pak bude Ana Matronic ze Scissor Sisters.

Tracklist:

All You Need Is Now
Blame The Machines
Being Followed
Leave A Light On
Safe
Girl Panic
The Man Who Stole A Leopard
Runway Runaway
Before the Rain
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Vysledek-spoluprace-Duran-Duran-Marka-Ronsona-a-Owena-Palletta-uz-brzy~17~listopad~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.