Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: OWEN PALLETT

24.7.2015 Ani poslední dva dny festivalu Colours of Ostrava jsme nezaháleli a poctivě veškeré festivalové dění dokumentovali. Podívejte se, jak to v Ostravě vypadalo během třetího a čtvrtého festivalového dne.
18.6.2015 Konečně zase nějaký videoklip, na který je třeba podívat se až do konce a ještě pak o něm s malátnou hlavou trochu přemýšlet. Nejen obrazový doprovod, ale svébytné umělecké dílo. Půvabné a zneklidňující zároveň. Barvy, chutě, vůně, doteky.
5.2.2015 Už máte lístek na letošní Colours of Ostrava? S přibývajícími interesantními jmény byste o něm měli začít minimálně přemýšlet. Jak je zvykem, v Dolních Vítkovicích se protne pravověrná alternativa s kvalitním mainstreamem, hřmotné kytary se zasněnou elektronikou a africkými bubny.
4.8.2013 Kanadský skladatel, zpěvák, multiinstrumentalista, avšak především houslista Owen Pallett se vrací do Prahy, aby zde představil svou poslední desku Heartland a také tu připravovanou, která vyjde letos a bude se jmenovat In Conflict.
16.4.2012 Americká kapela Linkin Park vyrukovala s očekávanými novinkami ohledně své další desky. Jasné je, že jejich v pořadí už pátá studiovka se bude jmenovat Ling Things a vyjde 26. června.
22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
6.1.2012 Projekt The Last Shadow Puppets Alexa Turnera z Arctic Monkeys a Milesa Kanea (ex-The Rascals) nebol len jednorázovou záležitosťou. Podľa slov druhého menovaného sa kapela vráti, možno ešte tento alebo budúci rok.
22.10.2011 Pět intenzivních festivalových dní, něco přes dvěstědvacet vystupujících a koncerty nejen na klasickém pódiu, ale i mimo něj. To byl islandský festival Iceland Airwaves...
16.8.2011 Přestože se již může zdát, že se letošní festivalová sezóna pomalu chýlí ke konci, na Islandu tomu tak ještě zdaleka není. Hlavní festivalová událost se zde má teprve odehrát.
2.2.2011 Dolnorakouský Krems bude na přelomu dubna a května opět hostit Donaufestival, přehlídku současné alternativní hudby, performance a audiovizuálního umění. Vedle toho, že byla zahájena předprodej vstupenek, dnes organizátoři představili první potvrzené účinkující.

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.