muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníTata Bojs po reedicích starších desek chystají DVD a speciální koncert v SaSaZu

20.9.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

VIDEO: Tata Bojs - Usínací


Kapela Tata Bojs vydá 19. října DVD se záznamem loňského koncertu v basketbalové hale Sparty na pražské Letné. S odkazem na název alba Ležatá osmička, ke kterému se tehdejší turné vázalo, se bude jmenovat Ležatá Letná.

A nebyli by to Tata Bojs, aby si nepřipravili něco speciálního. Kromě koncertního setu, mimochodem včetně hostovaček Clarinet Factory a Vladimira 518, se na DVD jako objeví videoklip Homo demo, a to nejen v klasické dvojrozměrné podobě, ale i ve 3D.

Další specialitu kapela chystá na křest Ležaté Letné, který proběhne dva dny před jejím vydáním v klubu SaSaZu. Koncert má totiž doprovodit pohyblivá LED projekční stěna. „Zaujala mě možnost kombinace dvou LED systémů s různou kvalitou rozlišení a různé hloubky jejich instalace. Prostor pódia bude jimi vymezen a my budeme v určitých momentech uzavřeni uvnitř,“ vysvětluje zpěvák a bubeník Milan Cais.

Večer v SaSaZu, který Tata Bojs nazvali TaTaZu, navíc jako host obohatí zpěvačka Lenka Dusilová. Vstupenky za 390 Kč jsou k dostání v předprodejní síti Ticketstream.

Pro úplnost dodejme, že v červnu Tata Bojs vydali exkluzivní reedice alb Futuretro, Biorytmy, Nanoalbum a Kluci kde ste? s řadou bonusů. Nechybí mezi nimi demonahrávky, rarity a dříve nevydané písně, stejně tak DVD s dobovými koncertními záznamy, klipy a dalšími zajímavostmi.

Tata Bojs, Praha – SaSaZu, 19. 10. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Tata-Bojs-po-reedicich-starsich-desek-chystaji-DVD-a-specialni-koncert-v-SaSaZu~20~zari~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.