muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSuperskupina ve složení Portnoy, Kotzen, Sheehan vydá v květnu desku

26.3.2013 | Autor: Jan Simandl | sekce: novinky

Mike Portnoy

Mike Portnoy

Nový společný projekt slavných muzikantů pojmenovaný The Winery Dogs nese první ovoce. Debutové album, jehož mixu se zhostil Jay Ruston (v minulosti produkující například Anthrax, Stone Sour či Adrenaline Mob), vyjde v květnu.

U zrodu The Winery Dogs stál původně Mike Portnoy (ex-Dream Theater, Adrenaline Mob) a John Sykes (Whitesnake), kteří složili a nahráli několik demoverzí skladeb. Kvůli stagnaci vývoje a pasivnímu postoji Johna Sykese byl místo něj osloven Ritchie Kotzen (Mr. Big). Ten se krom kytary postavil i k mikrofonu.

Stylově The Winery Dogs podle Mika Portnoye vychází z klasického starého rocku zeppelinovského střihu, který se mísí s modernější vlnou grunge devadesátých let.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Superskupina-ve-slozeni-Portnoy-Kotzen-Sheehan-vyda-v-kvetnu-desku~26~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 2

k  chybka
Jan Simandl  Re: chybka

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.