muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníStáhněte si sampler labelu 4AD s The National, Mountain Goats i Camera Obscura

27.12.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

The National

The National

foto: Sylvere H

Možná si vzpomínáte na sklonek loňského roku, kdy jsme věnovali hned tři vydání Audiotipů výročním samplerům nejrůznějších nezávislých vydavatelství. Těžko říct, zda tentokrát labely od rekapitulací upustily či zda si jen dávají na čas, nicméně pro letošek to na nijak zvlášť bohatou úrodu k volnému stažení nabízených kompilací zatím nevypadá.

Mezi ty, kdo se rozhodli rekapitulovat a hudební fanoušky potěšit nejen bezplatnou muzikou, ale současně i tipy na pro mnohé neobjevené zajímavé kapely a projekty, ovšem patří třeba zavedený label 4AD. Ke stažení nabízí výběr dvanácti skladeb ze své letošní produkce.

Mezi nimi figurují třeba písně od indie-popařů Camera Obscura, písničkářských projektů The Mountain Goats a M.Ward, zpěvačky St Vincent, electro-rockových The Big Pink či dvou projektů psychedelika Bradforda Coxona Deerhunter a Atlas Sound.
Z nealbových skladeb se na kolekci objevuje So Far Around the Band kapely The National, která vyšla pouze na charitativní kompilaci Dark Was the Night, a doposud nevydaná coververze Inbetween Days od The Cure v podání letos debutující písničkářky Anni Rossi.

Tracklist:

Atlas Sound – Walkabout
The Big Pink – Too Young Too Love
Camera Obscura – French Navy
Deerhunter – Rainwater Cassette Exchange
The Mountain Goats – Genesis 3:23
Tune-Yards – Sunlight
M.Ward – Hold Time
Anni Rossi – Inbetween Days
Future of the Left – Arming Eritrea
The National – So Far Around the Band
St Vincent – The Strangers
Broken Records – If Eilert Lovborg Wrote a Song

>> download
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Stahnete-si-sampler-labelu-4AD-s-The-National-Mountain-Goats-i-Camera-Obscura~27~prosinec~2009/

Komentáře

celkový počet: 1

Marcel   bradford není coxon.

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.