Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: AUDIOTIPY

18.7.2015 Dosti nečekaně a bez zbytečného chození kolem horké kaše vydává chicagská kytarovka Wilco nové album. V pořadí devátá nahrávka navazuje na předchozí The Whole Love (2011).
16.3.2015 Královehradecké duo Sítě už nás svými kouzly a čáry svatojánské noci omotalo v našem pravidelném ostření. Minimalističtí básníci ticha nyní přidávají do vínku další kousek ze své ambientní meditace.
31.10.2014 Překvapila-li vás nedávná folkařina, s níž se Youcoco po čtyřleté odmlce připomněly, vězte, že dvě Slovenky stále umí řádně hrábnout do strun. Potvrzuje to nový singl Vision 45.
28.9.2014 Britský hudební tisk stále žije fámami i potvrzenými výpověďmi ohledně comebacku The Libertines. Přestože se kapela už v červnu vrátila na koncertní pódia v domovské Británii, Carl Barât nežije z nostalgie a právě ohlásil album, které nahrál se svou novou sestavou The Jackals.
12.9.2014 Zdá se, že se Berlín opět stává místem kulturního rozkvětu anebo že nejméně začíná do svých spárů zas a znovu stahovat zajímavé tvůrce. Stalo se už drahnou dobu zpět, že se přesunuli Fiordmoss, nedávno sem doprovodili For You Katrina, tedy rodinné příslušníky z Fathermother, a dnes...
22.3.2014 Newyorská experimentálně-rocková legenda Swans, nesoucí již několik let nálepku nejhlasitější kapely na světě, se po dvou letech vrací s novým albem. Kolekci To Be Kind vydá 13. května. Stáhněte si z něj první skladbu.
14.3.2014 Planety, objev posledních dvou let, chystají na letošní rok svou druhotinu, z níž jste mohli nedávno slyšet první ukázku Ztracený a nalezený. Ještě před očekávanou nahrávku se ale kapela kolem frontmana Orla připomněla na splitu s indie popovými Bugmen.
12.3.2014 Nová deska Jakuba Čermáka vystupujícího pod jménem Cermaque je na spadnutí, venku bude už 18. března. Nese název Rodinné album a vychází na labelu Indies Scope.
9.3.2014 Britští melodičtí indie popaři Teleman oznámili vydání svého debutového alba Breakfast na labelu Moshi Moshi Records na 26. května. My jsme vám je představovali ve výročním speciálu Objevy a debuty, neznámí nejsou ani návštěvníkům listopadového koncertu Suede v Praze.
3.3.2014 Povznášející, houpavá, uklidňující, nebeská. Taková je nová skladba sheffieldského dua Slow Club. Formace, která má na kontě zatím dvě desky (poslední s názvem Paradise je z roku 2011), hlásí, že se můžeme těšit na další dlouhohrající počin právě letos. Tears of Joy je první ukázkou.

1-10 (326) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.