muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSoutěžte o vstupy na koncert kytarového mága Jeffa Becka

7.6.2011 | Autor: redakce | sekce: novinky

Jeff Beck

Jeff Beck

foto: Warner

Fanoušci kytarového mága Jeffa Becka už o jeho blížící se pražské premiéře nejspíš vědí. Jeden z nejvlivnějších sólových kytaristů historie se předvede proběhne 23. června v Tesla Areně v Holešovicích a my vám na jeho koncert v naší soutěži nabízíme volné vstupy.


Jeff Beck byl členem mnoha seskupení a projektů, ať už šlo oYardbirds či jeho vlastní The Jeff Beck Group, a nahrával s celou řadou výrazných hudebníků, jako třeba Mickem Jaggerem, Kate Bush, Stevie Wonderem, Janem Hammerem, ZZ Top či Brianem Mayem.

Navnadit na koncert se můžete také živým albem Rock 'n' Roll Party (Honoring Les Paul), které představuje záznam loňského koncertu na počest legendárního Les Paula.

Doplňme, že koncertní večer otevře a před Beckem samotným se na pódiu představí kanadská písničkářka NEeMA, jejíž aktuální album Watching You Think jí produkovali Pierre Marchand a Leonard Cohen.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal a Ticketpro.

Jeff Beck, Praha – Tesla Arena, 23. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Soutezte-o-vstupy-na-koncert-kytaroveho-maga-Jeffa-Becka~07~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.