muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRonnie Vannucci, bubeník The Killers, pojmenoval sólovku

26.3.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

The Killers

The Killers

foto: Universal

Zatímco frontman Brandon Flowers vydal své sólové album Flamingo už loni, jeho kolega z The Killers, bubeník Ronnie Vannucci, chystanou novinku teprve pojmenoval. Ponese název Big Talk a prosákly o ní první informace. Nahrána byla v Londýně a jejím producentem se stal věhlasný Alan Moulder (Depeche Mode, Nine Inch Nails), se kterým si Vannucci vyzkoušel spolupráci už při přípřavě desek The Killers.

Novinka prozatím nebyla pojmenována, ale první skladby z nového alba už Vannucci plánuje hrát na koncertech. Nebude se však ze začátku jednat o velké stadiony, jako tomu bylo obvyklé v jeho domovské kapele, ale o podstatně menší scény. Vannucci k tomu prohlásil: „Z praktického hlediska dává smysl to zkusit nejdříve guerillovým stylem.“

Vannucci si na sólové album přizval mimo jiné bývalého basáka Weezer Matta Sharpa, zpěv a kytara však zůstala na bedrech bubeníka The Killers. Jak se s novou rolí popasoval, zjistíme snad už brzy.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Ronnie-Vannucci-bubenik-The-Killers-pojmenoval-solovku~26~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.