Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE KILLERS

4.12.2012 Přestože se studiovou deskou se letos The Killers přihlásili poprvé po čtyřech letech, vydávání charitativních vánočních singlů je u lasvegasské čtveřice tradicí táhnoucí se už od roku 2006.
24.10.2012 Britský hudební magazín Q vyhlásil výsledky svých výročních cen. Zatímco nejlepším albem uplynulého roku bylo vyhlášeno Bravest Man In The Universe amerického zpěváka Bobbyho Womacka, titul skladby roku získala Ill Manors o dvě generace mladšího rappera Plan B.
16.10.2012 K The Killers ver. 2012 je třeba nahlížet zcela jinou optikou, než před necelou dekádou, kdy patřili k těm, jenž se zasloužili o renesanci masového zájmu o indie-rockovou muziku. Battle Born je třeba vyjmout z tohoto kontextu.
20.9.2012 Předloni se Berlin Festival po organizační stránce nevydařil, loni si pořadatelé vzali ponaučení, vzdali se megalomanských ambic a nabídli takřka bezchybně připravenou akci. A letošní ročník?
11.9.2012 Kromě singlu Runaways nás The Killers v předchozích týdnech zásobovali nespočtem trailerů k novému albu Battle Born. Teprve teď, přesně týden před vydáním, ale odkrývají karty a představují ukázky ze všech dvanácti písní.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
16.8.2012 Dáme si Killers. Od vydání desky Day & Age uplynuly téměř čtyři roky, už v září však bude odmlka prolomena novinkou Battle Born. Soudě dle reakcí na dosavadní koncerty letního turné je kapela ve formě. Uvidíme tedy, co přinese v pořadí čtvrtá studiová nahrávka...
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
10.7.2012 Američtí The Killers jsou po čtyřech letech zpátky. Právě dnes do světa vypustili pilotní singl z připravované desky Battle Born, ke které byl zároveň upřesněn termín vydání.
8.6.2012 Po Muse se o slovo hlásí další velikáni světového alternativního popu, američtí The Killers. Stejně jako o den dříve jejich britští kolegové, také Brandon Flowers a spol. se rozhodli fanoušky překvapit krátkým trailerem zveřejněným na YouTube.

1-10 (77) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.