muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníRoe-Deer v nové sestavě a s novým singlem

1.6.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

Roe-Deer, České Budějovice, 29/04/06

Roe-Deer, České Budějovice, 29/04/06

foto: Zuzka Balounová

Hned několik novinek přichází ze stáje pražské kytarovky Roe-Deer. V první řadě omladili svoji sestavu a pro podzimní období připravují novou desku, ze které je již nyní ke slyšení první singl.

„Za celou existenci Roe-Deer nejsou dvě alba natočená stejnou sestavou a jinak tomu nebude ani nyní,“ říká baskytarista Šmity, vedle něhož a zpěváka Andzeje nyní sestavu skupiny tvoří ještě Adam Vopička (kytara) a Chico Torrés (bicí). Dvojice, kterou můžete znát také z kapely The Fake Tapes, nahrazuje odejivšího Adama Voneše a Marka Klasnu a v barvách Roe-Deer bude premiérově k vidění na zítřejším koncertu v pražském klubu Chateau Rouge.

Nový singl The Wild Things, který je předzvěstí v pořadí již pátého alba s pracovním názvem Aurora, je potom ke slyšení na portálu MySpace, kam zároveň budou přibývat i všechny skladby ze zatím předposlední desky Lollipop. „Jelikož deska Lollipop už není v podstatě k sehnání, budeme každý týden do playeru na myspace přidávat postupně všechny songy. Tento týden jsme zahájili úvodní skladbou The Stranglers. O víkendu pak půjde skladba vždycky i stáhnout,“ vzkazují Roe-Deer na svých stránkách.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/RoeDeer-v-nove-sestave-a-s-novym-singlem~01~cerven~2008/

Komentáře

celkový počet: 1

vito  roe-deer, kapela století

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.