muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPost-It a Temperamento chystají společný koncert v Rock Café

12.12.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Post-It a Temperamento, Rock Café, 16/12/06

Post-It a Temperamento, Rock Café, 16/12/06


Společný koncert si na nadcházející sobotu do pražského Rock Café naplánovaly skupiny Post-It, Temperamento a také jejich hosté Egotrip. Všichni tak společně zakončí své letošní koncertní putování.

Zasvěcení určitě tuší, že se návštěvníci budou moci těšit na žánrově rozmanitý večer, kde si na své přijdou jak příznivci veselého latinskoamerického popu, tak i ostřejšího rocku.
Loňští vítězové Coca-Coly Popstar Temperamento připomenou stále aktuální desku Uno Momento, industriálně-rockoví Egotrip zde představí své letošní debutové album Distance Unlimited a vršovická čtveřice Post-It mísící power-pop s nu-metalem koncertem zároveň zakončí podzimní turné k jarní albové druhotině Sektor 10, která se setkala s kladnými ohlasy jak z řad hudebních fanoušků, tak i kritiky.

Vstupenky jsou v předprodeji již nyní na baru Rock Café za 90 Kč, na místě pak budou ke koupi za 120 Kč.

Post-It + Temperamento + Egotrip, Praha – Rock Café, 16. 12. 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/PostIt-a-Temperamento-chystaji-spolecny-koncert-v-Rock-Cafe~12~prosinec~2006/

Komentáře

celkový počet: 1

bekous  POZOR!!!! ZAČÍNÁME OD 20.00 HOD.

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.