Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: TEMPERAMENTO

14.3.2011 Kapela Mr. Loco kombinující balkánský styl, podbízivé melodie i rázný groove, vydává debutové album s názvem Na Balkáně. Oficiální křest desky proběhne 16. března 2011 v pražském klubu Rock Café.
13.9.2008 Pražskou skupinu Temperamento, pětici v sombrérech, která loni předskakovala Divokýmu Billovi, nastartoval rok 2005, kdy se dala dohromady, postoupila do finále soutěže Coca-Cola PopStar a ještě stihla nahrát...
24.5.2008 Druhý ročník benefičního festivalu Out Of Home se uskutečnil minulou sobotu na ostrově Štvanice v centru Prahy. Vystoupili na něm britští Fun-Da-Mental a domácí interpreti jako Gipsy.cz, Navigators, Eggnoise, Iva Frühlingová nebo Southpaw.
21.4.2008 Dva z dosavadních vítězů soutěže Coca-Cola Popstar si na středeční večer naplánovali křty svých nových alb. Mariánskolázeňští 100°C novinku představí v pražském Lucerna Music Baru, Temperamento pro změnu v klubu Futurum.
27.3.2008 Headlinery druhého ročníku benefičního festivalu Out of Home, který se uskuteční 17. května na pražském ostrově Štvanice, budou britští Fun-Da Mental. Ze zástupců domácí scény je doplní Gipsy.cz, Navigators, Iva Frühlingová nebo Lenka Dusilová.
3.1.2008 Kdopak se pokusí navázat na velkolepý úspěch kapely Kabát na loňském ročníku Eurovize a vybojovat Česku alespoň onen jeden pověstný bod? Bude to Daniel Nekonečný, Le Monde, Čechomor, nebo snad Iva Frühlingová? I ti totiž mají podle dnes zveřejněných nominací šanci.
20.4.2007 Pátý ročník benefičního koncertu nazvaného Sme tu s vámi se uskuteční toto úterý v pražské Retro Music Hall. Během večera vystoupí skupiny Temperamento, Sestry Steinovy, Obří Broskev, Lili Marlene, The Plastic People of the Universe, či Martin Ševčík.
20.4.2007 Skupina Temperamento, která loni debutovala albem Uno Momento vydaným na základě svého vítězství v soutěži Coca-Cola Popstar, nelení a momentálně připravuje svou druhou desku.
12.12.2006 Společný koncert si na nadcházející sobotu do pražského Rock Café naplánovaly skupiny Post-It, Temperamento a také jejich hosté Egotrip. Všichni tak společně zakončí své letošní koncertní putování.
31.8.2006 Sportovně-hudební festival JoyRide, který v průběhu léta zavítal hned do několika koutů republiky, vyvrcholí v neděli 10. září v areálu Žlutých lázní v pražském Podolí.

1-10 (34) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.