přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyPiešťanský Grape Festival zahájil předprodej a potvrdil první kapely

13.12.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

N.O.H.A.

N.O.H.A.

S odhalováním účinkujících a předprodejem vstupenek začíná také slovenský Grape Festival, který 12. a 13. srpna naváže na svůj letošní debut s Röyksopp, The Subway, Parov Stelar Bandem nebo Robots in Disguise.

Už teď je jasno v tom, že v roce 2011 se na letišti v Piešťnech představí nadnárodní electro-popová kapela N.O.H.A., která se v poslední době těší vzrůstající popularitě jak v Česku, tak i na Slovensku.

Z domácích kapel pozvání přijali Vetroplach, mladá indie-rocková dvojice Sonicates a drum’n’bassový producent B-Complex, z českých pak indie-popová trojice Sunflower Caravan, elektoničí Midi Lidi a aktuální projekt bývalého zpěváka Roe-Deer Andrzeje Palce nazvaný I Like You Hysteric.

Vstupenky je možné zakoupit do konce roku za € 23, poté jejich cena vzrostena € 26. Informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

Grape Festival, Piešťany (SK) – letisko, 12. – 13. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Piestansky-Grape-Festival-zahajil-predprodej-a-potvrdil-prvni-kapely~13~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.