muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníŠmity z Roe-Deer novým basákem The Prostitutes

24.12.2006 | Autor: redakce | sekce: novinky

Šmity

Šmity

foto: Zuzka Balounová

Personální změna v uplynulých dnech potkala pražskou kytarovku The Prostitutes. Ta se po dvou letech společného hraní rozloučila se svým dosavadním baskytaristou Markem Jukeboxem, jehož místo nyní nově zaujímá Šmity známý z kapely Roe-Deer.

„Existovaly zde prohlubující se názorové rozdíly neslučitelné s další vzájemnou spoluprací. Marek skupinu po vzájemné dohodě opustil. Společně stráveného času ale nelitujeme, byly to skvělé dva roky. Markovi přejeme hodně štěstí v jeho dalším počínání,“ vysvětlují situaci zbývající členové The Prostitutes.

Sám Marek k tomu dodává: „Koncertování ve Španelsku a následná menší pauza na konci roku nám všem dala možnost zvážit, co je důležité a co neni, priority hudebni, hudebně marketingové, pracovní i osobní. Ukázalo se, že na tyto věci máme odlišný pohled, proto jsme se společně rozhodli naši spolupraci ukončit. Mé zájmy se budou v nejbližším obdobi ubírat zcela jiným směrem, než je hudba. V zájmu mém i v zájmu kapely bylo učinit tohle rozhodnutí teď, když je výměna možná relativne bez časového stresu. Přeju klukům jen to nejlepši, každopádně věřím, že se vývoj kapely bude ubírat stejným směrem a rychlostí, jako tomu bylo doposud.“

Šmity, který souběžně zůstává i členem Roe-Deer, již s Prostitutes zkouší starý i nový repertoár a plánované koncerty proto nejsou ohroženy.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Personalni-zmena-v-Prostitutes-Smity-z-RoeDeer-novym-basakem~24~prosinec~2006/

Komentáře

celkový počet: 1

Bohabojný fanda  Hurá!

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.