muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníMladé kapely se představí po celé Británii

11.1.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

NME Awards Tour 2006

NME Awards Tour 2006

Stalo se již tradicí, že před udílením hudebních cen britského hudebního magazínu NME vyrazí několik nominovaných či nadějných kapel na turné po celé zemi.

Již nyní beznadějně vyprodané NME Awards Tour odstartuje koncem ledna ve skotském Glasgow a dá prostor mimo jiné jednomu z největších loňských objevů ostrovní kytarové scény, kapele Maxïmo Park, která bude hlavní hvězdou všech osmnácti koncertů.

Zahrají ale také Artic Monkeys, kteří již zakrátko vydají své dlouho očekávané debutové album Whatever People Say I Am, That's What I'm Not, americká skupina We Are Scientists, která turné absolvovala již loni, a také formace Mystery Jets.

Celé turné bude zakončeno v Brixton Academy v Londýně 17. února, tedy pouhé dva dny po další významé události, předání cen Brit Awards. Na závěr otázka: Kdy se takovýchto akcí dočkáme i u nás?
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Mlade-kapely-se-predstavi-po-cele-Britanii~11~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 2

Martina  ...
autor  Re: ...

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.